Movies
Ratings
655
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
LincolnRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0