Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 2.5- Three KingdomsRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0- Jang Gil SanRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 5.0- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 5.0
- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 4.0
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5