Series
Ratings
175
Mushi-ShiRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 4.5
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 3.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Band of SistersRated ★ 2.0- 짱구는 못말려 2Rated ★ 2.5
- 두근두근 비밀친구Rated ★ 3.5
- Z-SquadRated ★ 3.5
- Shugo Chara! Party!Rated ★ 2.5
- 쿵야쿵야Rated ★ 2.5
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 2.5