Series
Ratings
44
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0- Off The GridRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Marvel Studios: Legends Season 1Rated ★ 3.5