Movies
Ratings
62
WarcraftRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5