Movies
Ratings
81
Taken 2Rated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0