Series
Ratings
22
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0