Titles you rated
FluRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5