Movies
Ratings
195
WhiplashRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Two Is a FamilyRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
You Are My PetRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0