Movies
Ratings
404
Suicide SquadRated ★ 0.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Lady and the TrampRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 2.5
ClickRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 1.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0