Series
Ratings
31
Five EnoughRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 1.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 2.5
White CollarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0