Movies
Ratings
33
La Sortie de l'usine LumièreRated ★ 1.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 1.0
LolitaRated ★ 1.0
Under the SunRated ★ 1.5
How to Steal a DogRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0