Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseRated ★ 3.5
RampageRated ★ 2.5
American Pie 2Rated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
American PieRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Who Am IRated ★ 3.0