Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Man to ManRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 0.5
The MentalistRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0