Titles you rated
BurningRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0- NOMA, MY PERFECT STORMRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 1.5
PatersonRated ★ 5.0
Claire's CameraRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.5
The Big BlueRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0- Scary HouseRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
The LiarRated ★ 3.0