Movies
Ratings
197
Little WomenRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0