Movies
Ratings
182 If OnlyRated ★ 5.0 If OnlyRated ★ 5.0
 The IntouchablesRated ★ 5.0 The IntouchablesRated ★ 5.0
 FlippedRated ★ 4.0 FlippedRated ★ 4.0
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0 Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
 InceptionRated ★ 3.5 InceptionRated ★ 3.5
 Anarchist from ColonyRated ★ 4.5 Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
 Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
 The Tooth and the NailRated ★ 3.5 The Tooth and the NailRated ★ 3.5
 Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5 Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
 The Boss BabyRated ★ 3.0 The Boss BabyRated ★ 3.0
 I Am SamRated ★ 3.5 I Am SamRated ★ 3.5
 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
 The Fate of the FuriousRated ★ 3.5 The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
 AmadeusRated ★ 3.0 AmadeusRated ★ 3.0
 Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5 Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
 The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0 The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
 Tough as IronRated ★ 2.5 Tough as IronRated ★ 2.5
 Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0 Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0