Titles you rated
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Trivial MattersRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
Before We GoRated ★ 5.0
Gray MattersRated ★ 3.0