Movies
Ratings
202
MaudieRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Crazy/BeautifulRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The Long ExcuseRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
WonderRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
DisobedienceRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5