Titles you rated
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5