Titles you rated
ChefRated ★ 3.0
Saga of Tanya the Evil the MovieRated ★ 2.5
SpeciesRated ★ 2.0
The 5th WaveRated ★ 1.0
The AccountantRated ★ 3.5
Martian Successor Nadesico: The Motion Picture - Prince of DarknessRated ★ 1.5
An American Werewolf in LondonRated ★ 2.5
Barely LethalRated ★ 2.5
ParkerRated ★ 2.0
RadiusRated ★ 2.0
Ninja ScrollRated ★ 3.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.5
American UltraRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 3.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 1.0
ColossalRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 3.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 2.0- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 3.5