Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 3.0
Wind River Director's CutRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.0