Series
Ratings
15- Smile, YouRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0