Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0