Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
A DayRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5