Movies
Ratings
162
Young Adult MattersRated ★ 0.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0