Movies
Ratings
55
The World of KanakoRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Teen SpiritRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
OfficeRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5