Movies
Ratings
151
Pacific RimRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0