Series
Ratings
36
SherlockRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5
American GodsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0