Movies
Ratings
202
The Hidden FortressRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
NoahRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 0.5
Ex MachinaRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5