Movies
Ratings
31
DunkirkRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0