Titles you rated
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0