Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 1.5- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- War of MoneyRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0