Movies
Ratings
16
WhiplashRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 5.0