Movies
Ratings
134
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WishRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 2.5