Series
Ratings
27
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 0.5
Jewel in the PalaceRated ★ 0.5
JumongRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
PastaRated ★ 1.5
Empress KiRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.0