Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0