Titles you rated
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
PunchRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 1.5
The ShiningRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 1.5