Movies
Ratings
326
SpellboundRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.5
Night and DayRated ★ 4.0