Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5