Titles you rated
Man in LoveRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 1.0
The HoursRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Ordinary PeopleRated ★ 1.5
American BeautyRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.5