Movies
Ratings
831
Lord of WarRated ★ 3.0
TransmorphersRated ★ 4.5
DesperadoRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
My DictatorRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.5
Death RaceRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 1.0
The Nice GuysRated ★ 4.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Wild ThingsRated ★ 4.5
Batman ForeverRated ★ 3.5
The Towering InfernoRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
Family TiesRated ★ 4.5