Titles you rated
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 1.0
As OneRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5- At Cafe 6Rated ★ 5.0
Worldly GirlRated ★ 2.0
Fräulein - A winter’s taleRated ★ 2.5