Titles you rated
Digimon AdventureRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5