Titles you rated
SearchingRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0