Movies
Ratings
915
The HandmaidenRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 1.5
Love, LiesRated ★ 2.0
Underworld: AwakeningRated ★ 2.0
Han Gong-juRated ★ 1.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 1.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Go Go 70'sRated ★ 0.5
Gangster HighRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 1.5
HannibalRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 2.0
House of WaxRated ★ 4.5
CasperRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 0.5
The ContactRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 1.5
The Gingko BedRated ★ 1.5