Series
Ratings
381
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.5
The WitchRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Golden SpoonRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5