Titles you rated
The RoadRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
GreenlandRated ★ 2.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
In the Tall GrassRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.0
Funny GamesRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The NorthmanRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0