Series
Ratings
32- MarseilleRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Eyes of DawnRated ★ 5.0
City HallRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5- MarseilleRated ★ 3.5