Movies
Ratings
646
ParasiteRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
A Diamond in the RoughRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.0